Prostory

Součástí jedinečného prostoru Občanské plovárny je prosklená galerie, eventový prostor, restaurační část, dvě velkokapacitní terasy přímo na břehu Vltavy, tři lodní mola, stan Molo a zastřešená letní scéna.

Naše prvotřídní služby poskytujeme v prostorách okouzlující Občanské plovárny

Restaurační část

První prostor Vás uchvátí nejen krásným designem. Prostor s vlastním barem a výhledem do kuchyně disponuje i ochozem s dalšími místy k sezení, vstupem na krásnou terasu u Vltavy, šatnou, bezbariérovou toaletou, data projektorem a plátnem 

Naše prvotřídní služby poskytujeme v prostorách okouzlující Občanské plovárny

Prosklený prostor

Prosklená část Plovárny, kde máte pocit, že si vychutnáváte sklenku přímo na hladině Vltavy. Vlastní bar je samozřejmostí. Glass galerie také má dvě LCD televize, kde lze promítat logo firmy, fotografie či program večera. Tento prostor je velice multifunkční. Proměníme ho v sezení všeho typu, stánky s degustacemi nebo v taneční parket. Představivosti se meze nekladou.  

Naše prvotřídní služby poskytujeme v prostorách okouzlující Občanské plovárny.

Eventový prostor

největší třípodlažní prostor, který disponuje dvěma bary, data projektorem a plátnem. Mimo spoustu místa k sezení má i pódium, ke kterému se pojí vybavená šatna pro umělce a celé zákulisí (skříňky, zrcadla, sprcha, toaleta). Ve třetím patře se nachází VIP salonek. Je zde vhodné pořádat větší akce jako přednášky, koncerty ale klidně i svatby či oslavy.