Prostory

Naše prvotřídní služby poskytujeme v prostorách okouzlující Občanské plovárny.

Café Plovárna

první prostor Café Plovárna Vás uchvátí nejen krásným designem. Prostor s vlastním barem a výhledem do kuchyně disponuje i ochozem s dalšími místy k sezení, vstupem na krásnou terasu u Vltavy, šatnou, bezbariérovou toaletou, data projektorem a plátnem 

Naše prvotřídní služby poskytujeme v prostorách okouzlující Občanské plovárny

Glass Galerie

Prosklená část Plovárny, kde máte pocit, že si vychutnáváte sklenku přímo na hladině Vltavy. Vlastní bar je samozřejmostí. Glass galerie také má dvě LCD televize, kde lze promítat logo firmy, fotografie či program večera. Tento prostor je velice multifunkční. Proměníme ho v sezení všeho typu, stánky s degustacemi nebo v taneční parket. Představivosti se meze nekladou.  

Naše prvotřídní služby poskytujeme v prostorách okouzlující Občanské plovárny.

Event Galerie

největší třípodlažní prostor, který disponuje dvěma bary, data projektorem a plátnem. Mimo spoustu místa k sezení má i pódium, ke kterému se pojí vybavená šatna pro umělce a celé zákulisí (skříňky, zrcadla, sprcha, toaleta). Ve třetím patře se nachází VIP salonek. Je zde vhodné pořádat větší akce jako přednášky, koncerty ale klidně i svatby či oslavy.  

Mumm Molo stan

Naše prvotřídní služby poskytujeme v prostorách okouzlující Občanské plovárny.

Venku Vás čeká Mumm Molo stan společně s velkou zahradou.

Všechny uvedené prostory mají přímý přístup na překrásnou terasu, s pohodlným posezením a úchvatným výhledem na Vltavu, kde si můžete vychutnat naše občerstvení se sklenkou v ruce a úchvatným výhledem na Vltavu.